فروش دستگاه اکسس کنترل

اکسس کنترل چیست:

اکسس کنترل تکنولوژی بکار رفته در سازمانها، مراکز امنیتی، انبارها، شهربازیها و غیره است که مشخص می کند چه کسی، درچه زمان و به چه میزان ، دسترسی‌  به مکان مورد نظر داشته باشد.

این امر باعث بالا بردن میزان امنیت و سطح اطمینان در مراکز مختلف می گردد. دستگاه کنترل دسترسی بررسی می‌نماید که ورود و خروج یک فرد مجاز است یا خیر.  یا تنها برای ثبت زمان تردد کارکنان به کار میرود. به عنوان مثال دستگاهی که خروج کالاهای موجود در یک انبار را کنترل می کند، یک نوع کنترل دسترسی برای خارج شدن است.

 استفاده از دستگاه اکسس کنترل( کنترل تردد )امنیت مکان ، اموال و اطلاعات را بالا برده ، که نتیجه ی آن حفظ سرمایه و افزایش بهره وری می باشد .

دستگاه کنترل دسترسی

امروزه علم مدیریت نیاز به تجهیزات و ابزار بسیار دقیق دارد تا به وسیله آن با اتو ماسیون نمودن سازمان بتواند به هدف ها و استراتژی های خود دست یابد . و در این امر استفاده از دستگاه کنترل دسترسی بسیار سودمند می باشد

نرم افزار دستگاه کنترل دستی

در نرم افزار دستگاه کنترل دستی می توان پس از تعریف افراد و روزها و ساعات مجاز ورود و خروج برای افراد ،  این اطلاعات را وارد دستگاه نمود تا دستگاه ، تردد افراد را کنترل نماید. همچنین آنلاین اطلاعات را مشاهده نمود و کارت افراد را فعال یا غیر فعال نمود .

تکنولوژی RFID

  RFID دستگاه اکسس کنترل

 لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش  شرکت توسعه صنعت ارتباطات سگال نوین تماس حاصل فرمایید .

۰۲۱۷۷۶۲۰۲۱۰

The Best Access Control System
Kisi 
IDenticard 
Isonas 
Honeywell 
Bosch 
Schlage
Paxton 

ADT

درخواست پیش فاکتور
× Chat with me